HİZMETLERİMİZ

Here's What We Do Better

 SİZİN İÇİN

YAPABİLECEKLERİMİZ 

Akça Lojistik firması olarak 2003 yılından bu yana profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Her gün büyüyen kadromuz ve ulaşım noktalarımız ile hizmet sayımızı da arttırıyoruz. Verdiğimiz her hizmet aynı hizmet kalite standartlarındadır. Tam hizmet politikamız ile taşımacılık işlemlerinde olabilecek tüm işlemleri sizin için yapıyoruz.

Kara Yolu Taşımacılığı
Kara yolunda bizimle birlikte sınırları kaldırın. Kara yolunun ulaşabildiği her yere uzman kadromuz ve profesyonel hizmetimiz ile en kısa sürede ulaşıyoruz.
akcalogistics_4
akcalogistics_10
Hava Yolu Taşımacılığı
Sınırlarınızı kaldırın! Akça Logistics ile dünyanın her noktasına en hızlı sürede, güvenli ve korumalı bir şekilde ulaşımı gerçekleştiriyoruz. Ürünleriniz bizimle hava taşımacılığında da güvende.
Deniz Yolu Taşımacılığı
Gezegenimizin 3'te 2'si sular ile kaplıyken biz de üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Deniz yolunun ve limanın olduğu her yere ulaşım gerçekleştiriyoruz. Konteyner taşımacılığında 2003 yılından bu yana tecrübemiz bulunuyor.
akcalogistics_1
akcalogistics_proje-tasimaciligi
Proje Taşımacılığı
Proje Taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir lojistik alanıdır. Her projenin planlanması, organizasyonu, bütçesi ve zamanı iyi bir şekilde ayarlanmalıdır. Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz ile bunu en iyi şekilde yapıyoruz.